TERMICKÉ ČISTIACE ZARIADENIA

 

Termické čistiace zariadenia majú v našom portfóliu rozsiahle zastúpenie. Realizovali sme automatizáciu technologického procesu pre viac ako 60 zariadení rozmiestnených po celej Európe. Slúžia na odstraňovanie farebných náterov z kovových predmetov. Zariadenia sú využívané najmä ako podporná technológia pre práškové lakovne. Pri teplotách 250-550°C sa rozkladá farba a vznikajú exhaláty. Tieto škodlivé plyny ako produkty nízkoteplotnej karbonizácie sú dopaľované v druhom stupni, kde sa pri teplote cca 850°C prepália. Potom sú vypustené do ovzdušia.

Ak to umožňuje dispozícia technológie a užívateľ má možnosť využiť odpadové teplo,vtedy odporúčame rozšírenie základnej technológie o výmenník na spätné získanie tepla. Termické čistiace zariadenia vynikajú svojou spoľahlivosťou a robustnosťou. Výmenníky je možné realizovať ako teplovzdušné, vodné alebo dokonca aj olejové. Pri zhodnotení energetickej bilancie je treba počítať s tým,

že zariadenie produkuje teplo v cykloch. Dokážeme vyzískať až do 400kW tepelnej energie. Systém umožňuje prepojenie s inými technológiami. Tie môžu reagovať na dostupnosť odpadného tepla a prispôsobia tomu svoj režim prevádzky. Riadenie realizujeme ako poddodávateľ strojnému výrobcovi zariadení - firme: www.kzsro.sk. Pri takomto masovom nasadení bola preverená spoľahlivosť a robustnosť celého systému riadenia. Zákazníkom poskytujeme hot line a podporu pomocou internetového pripojenia. Prikladáme fotografiu naloženého nakladacieho vozíka pred samotným čistiacim procesom.

NAJ.sk
Copyright © 2024 Paris tp s.r.o.. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je voľne šíriteľný softvér vydaný podľa GNU General Public License.
Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews